• + 372 588 46 945
  • info@vergine.ee

TEENUSED JA TOOTED

Meie firma kõrgekvaliteediliste metallitööstusmasinate suur assortiment, pikaajaline kogemus ning professionaalne ja ühtehoidev kollektiiv võimaldab pakkuda järgmisi teenuseid:

METALLKONSTRUKTSIOONID

Pakume konstruktsioonide valmistamist erineval tasemel. Väikseste detailide tootmisest, suurte projektideni

Loe lisaks

MASINAEHITUS

Lisaks ehituslikke konstruktsioonide valmistamisele, toodame ka masinaehituslikke detaile, konveiersüsteeme, kaevandus – ja pakkemasinaid.

Loe lisaks

METALLI LÕIKUS, PAINUTAMINE JA VALTSIMINE

Vergine OÜ pakub musta- ja roostevaba lehtmetalli ja profiili lõikust gaasi- ja plasmagalõikuritega, käsiplasmaga ja saega. Ettevõte läbimüük lehtmetalli lõikuses on kekmiselt 250 tonni kuus.

Loe lisaks

SUURED PROJEKTID

Meie enda masinapark ja töövõime annab meile võimalust rahuldada Teie vajadusi ka kõige kõrgemal tasemel. Tegeleme ka suuremate sildade ja konstruktsioonide tootmisega, hoonete ehitusega ja masinatööstuse projektide elluviimisega.

EHITUS

Meie ettevõte valmistab toodangut erinevatele ehitusfirmadele enamasti Eesti ja Soome turul. Toodame armatuurrange, vundamendi elemente, ankrutoole ja palju muud.

Loe lisaks

MEHHAANILINE TÖÖTLEMINE

Antud valdkond hõlmab mitmeid pakutavaid teenusi nagu: treimine, sisetreimine, puurimine, freesimine, keeruliste keeviskonstruktsioonide valmistamine. Meie kasutuses on erinevaid trei- ja freespinke, mis võimaldab meie klientidele täisteenust pakkuda.

|